‎קוסם ליום הולדת

המופע מחולק לשני חלקים. בחלק הראשון מופע בן 50 דקות בהשתתפות כוכב הערב ועוד כמה חברים שלו. רוב הקסמים של ויטלי הקוסם אינם מוכרים לילדים, זאת מכיוון שהם ייחודיים לו ובזכותם הוא זכה באליפות הקוסמים בשנת 2005. לידיעתכם, כיוון שבקסמים הכול יכול לקרות יש סיכוי שאותו כוכב יועלם במהלך המופע אבל תמיד יש את הסיכוי שויטלי הקוסם יצליח להחזיר אותו חזרה למסיבה!

.

החלק השני נעשה כבר בהשתתפות כל הילדים וכולל משחקים והפתעות וגם כאן יש סיכוי שהילדים ילכו הביתה פעורי פה, וההורים יתקשרו לשאול מי גרם לכל זה? אתם חייבים לתת להם את הטלפון את של ויטלי הקוסם ומהר!

 

קוסם ליום הולדת

 לא בכל יום חוגגים יום הולדת ולכן כאשר מגיע היום המיוחד חשוב מאד לבחור את האטרקציה המתאימה על מנת לספק לאורחים חוויה בלתי נשכחת. קוסם ליום הולדת מאפשר לילדים ליהנות מחוויה ייחודית. בטרם בחירת הקוסם חשוב מאד לבצע תחקיר מקיף על מנת לבחור את איש המקצוע המתאים ביותר.

 

התאמה לגיל החוגגים

בעת בחירת קוסם ליום הולדת חשוב להתאים את האירוע לגיל החוגגים. אם מדובר על ציבור הילדים על הקוסם להכין תוכנית מתאימה לילדים אך אם מדובר בציבור המבוגרים, הרי זה כבר סיפור אחר ויש לדעת אילו קסמים יעניינו את ציבור המבוגרים.

 

חפשו מידע באינטרנט

בשנים האחרונות ניתן למצוא לא מעט מידע באינטרנט אודות הפעלות ליום הולדת ולכן קיימת חשיבות רבה בבחינת המידע. חפשו בפורומים שונים באינטרנט בנושא הפעלות ליום הולדת ואל תהססו לשאול שאלות.

 

התייעצו עם מכרים

דרך נוספת לברר אודות קוסם מומלץ היא להתייעץ עם מכרים. אם יש לכם מכרים אשר שכרו את שירותיו של קוסם לכבוד חגיגות יום הולדת, זה הזמן המתאים להתייעץ איתם ולקבל מהם אינפורמציה במטרה לקבל החלטה.

 

בדקו את המחירים השונים

רוב הקוסמים מציעים שירות במחירים גבוהים למדי, אך אם קוסמים מציעים לכם שירות במחירים נמוכים הרי זה הזמן לבדוק האם מדובר באנשי מקצוע אשר הייתם מעוניינים לקבל מהם שירות. הצעת מחיר נמוכה צריכה להדליק לכם נורה אדומה ולכן קיימת חשיבות רבה לבצע סקר מקיף על מנת לבחור את הקוסם המתאים ביותר.

 

בדקו את הניסיון

בין אם מדובר בקוסם המופיע לילדים או מופיע למבוגרים, קיימת חשיבות רבה לבחון את שנות הניסיון שלו. ככל ששנות הניסיון תהיינה רבות יותר כך תוכלו להסיר דאגה מליבכם ולדעת כי מדובר באיש המקצוע המתאים ביותר עבורכם.

 

לסיכומו של דבר

לסיכומו של דבר, בשנים האחרונות אנו עדים לשינוי החל בתחום הפעלות ליום הולדת ורבים מחפשים אחר אטרקציות שונות ביניהם קוסם. הפעלה הנעשית על ידי קוסם הינה הפעלה בלתי נשכחת ולכן קיימת חשיבות רבה בבחירת איש המקצוע המתאים ביותר.

 

 

*לידיעת ההורים, תופעת הפה הפעור ותסמיניה חולפות להם כעבור מספר ימים, אין מה להילחץ, אין צורך להיוועץ במומחים, תודה.

 

 כל המופעים ניתנים ב-4 שפות:  עיברית, אנגלית, רוסית וצרפתית