קבלת פנים

קבלת פנים

מה הולך שם בכניסה שם בקבלת הפנים? שוב פעם אומרים שלום לכולם, האוכל שמוגש די דומה למה שהיה שם באותו אולם עלום שם במושב שכוח אל, טוב, קצת שחוק. לא כך? אם הפתרון לשאלה הוא כן, הרשו ל- ויטלי, להעלות הצעה.

 

יש דרך להדליק את האווירה להעלות את מצב הרוח והיא לא כוללת די ג'יי מחורפן שמעלה בדיוק את אותו הסט שהעלו בבר מצווה של הבן של אבי וסימה, קוסם לאירועים נכנס לתמונה ובתוך אולם קבלת הפנים, ממש בתוככי האירוע מספק לכם הצגה שלא מהר תשכחו. ויטלי שובר את המתח ששורר במקום, תוך הצגת כישוריי הקוסמות ותעלולי זריזות הידיים ובכך מכניס את כולם לתוך האווירה מרגשת ושמחה.

 

לקבלת פנים כזו, אתם מייחלים, בעוד ויטלי מהפנט את באי המקום בעזרת מטבעות קלפים וכל חפץ שמיש אחר, ומביא את האווירה במקום לשיאים של ריגוש באירוע משפחתי, אתם נהנים ממופע בידור במחיר של אירוע משפחתי, יותר מזה? בעוד הכלה והחתן מתעכבים, או סתם מחפשים לדפוק איחור אופנתי, יש מי שדואג שהזמן הזה לא יעבור לו בשעמום, עם ניסיון והבנה שלבדר זו זכות וקסמים זו הדרך המושלמת לעורר את כולם, עם התובנה הזו ובמרץ ו"ויטליות", ויטלי עושה מהאירוע מופע, כן זה יהיה מופע! לא לשכוח להצטייד בעוד מועד במשקפיים, להשרות את העדשות ולא למצמץ הרבה, כי את הקסם הזה, לא תרצו לפספס.

 

אל תשכחו, ויטלי עושה לכם את האירוע, למעניין, מרתק ומחדש, כי איפה תמצאו בדרן מקצועי בשאר המקומות? ובינינו אחרי הסלטים והמנה הראשונה עם קצת "גריי גוס", אנחנו מרגישים בסדר, אבל תמיד תחושה של משהו שחסר, אז נרקוד קצת, נדבר - אם מישהו ישמע, גם נחייך למצלמה ונרים כוסית, אבל תאכלס אחרי שעה נרגיש מיצוי, רק כדי להרים את האווירה, ויטלי כאן להפוך את האירוע למשהו ששווה להישאר עבורו, זו קבלת הפנים שהוא מכין עבורכם, וכן זה נשמע מתאים.

 

קבלת הפנים של ויטלי – זה מה שעושה את האירוע לאחר ומקסים ולכם המארחים יהיה העונג לומר שהכול קרא באירוע שלכם, לא רע, אפילו טוב, ייתכן שאפילו אחרי אירוע שכזה, מספר הצ'קים החוזרים שתקבלו יקטן לו והכול בחן ומקצועיות כדי להפוך את השמחה לאירוע שהוא מופע מקסים לכל מי שבא.