מופע לאירועים משפחתיים

אז קיבלתם הזמנה לאירוע, בין אם חתונה, ברבת מצווה, בריתה. אתם כבר שם, מחכים למסמר הערב – ברוב המקרים, אחרי שתיזזתם קצת בין עמדת מסירת הצ'ק, שתיתם קצת וודקה מהולה במיץ אשכוליות, וטעמתם מכל הטוב שהיה מונח סביבכם בבופה לפני הכניסה, אז כל שנשאר הוא רק לחכות למנת הבידור הנכונה, שתכניס אתכם לעניינים, מנה שנתפרת בהתאמה אישית, עבורכם, תוך מתן מענה לצרכי הנוכחים באולם ושימת דגש על בידור הילדים במקום, מניסיון ויטלי מודע כמה חשוב שלילדים יהיה כיף, כדי שלהורים יהיה החופש ליהנות מהאווירה.

 

ואז זה קורה, זה יראה קצת לא רגיל, שונה, אולי חריג בנוף, אבל זה יגרום להנאה, מובטחת! ויטלי יוביל אתכם אל תוך עולם קסום, לאווירה של כיף, צחוק והנאה בעוד הוא עוסק בהפעלת הקהל הנוכח באירוע בשלל מהלכי זריזות הידיים, תוך שהוא עובר משולחן לשולחן ודואג לכך שאף כיסא יישאר לעמוד לו בשקט. אף אורח במקום, לא יישאר אדיש לזה כי זה מופע קסמים שמבוגרים אוהבים וכמובן כזה שמטריף את החושים של הילדים במקום, מבוגרים נהנים וילדים מתחילים להאמין בניסים, זו האנרגיה שויטלי מביא איתו כדאי להקפיץ את האירוע שלב אחד למעלה.

 

 

 

זה נשמע מעניין, אז מה באמת הולך לקרות שם? נכון, ויטלי מסתובב בקהל ומטריף את האנשים משולחן לשולחן, אך על פתיח בו חתן או כלה, בר או בת מצווה יוצאים מתוך כלוב העולה באש, בעודם מלווים ע"י ויטלי ותוך כדי כניסה דרמטית שממקדת את העיניים באירוע ומשלהבת את הקהל, עם מוזיקת רקע מתאימה וניצוץ של ייחודיות,  אתם כבר מרגישים שמה שאתם חווים פה, הוא מיוחד, מן הרגע הראשון – לא כמו בכל אירוע סטנדרטי.

 

 

זה מופע אינטראקטיבי, כיפי שזורם על פי דרישת הקהל, ויטלי רותם גם את היכולות מתחום הפסיכולוגיה, טלפתיה בנוסף לזריזות הידיים בה הוא מצטיין, הכול כדי ליצור אווירה שתישאר חקוקה היטב בזיכרון של האורחים. רגע לפני סיום, בעוד האדרנלין שוטף את הגוף, ויטלי לא ייתן לכם לחזור לאכול, לרקוד או להעביר את הזמן לפני שתזכו שיציג בפניכם חלק ממופע ממדהים ומפורסם, שזכה במקום הראשון בתחרות הקוסמים הארצית ובנוסף, אתם הולכים להתרשם, יהיה למה לחכות.

המופע של ויטלי מבדר ביותר, ומתאים לכל הגילאים. הוא כולל מערכת הגברה והנחייה המתאימים לאירוע. זכרו, ויטלי יהפוך את האירוע לחגיגה קסומה, מלאה הפתעות נעימה, משעשעת ומצחיקה.

 

 

ויטלי הוא קוסם מדופלם, הוא זוכה התחרות של אגודת הקוסמים הישראלית ובעל ותק וניסיון של שנים בתחום ההופעות באירועים מסוג זה ואחרים – הנאה מובטחת.