מאמרים

רעיונות ליום הולדת

אם בעבר חגיגת יום הולדת הייתה מסתכמת אך ורק בשקית הפתעות ופיתה עם שוקולד, הרי הילדים של היום זקוקים לגירויים רבים ככל הניתן וימי ההולדת הפכו להפקות גדולות הכוללות שפע של משתתפים. הדרישה למפעילים בימי הולדת רק הולכת וגדלה וכיום ניתן למצוא אטרקציות שונות החל מיום הולדת בסגנון פיראטים או יום הולדת בסגנון נסיכים ואבירים. 

 

ההמלצה היא להתאים את ההפעלה בהתאם לגיל

אין ספק כי כיום ניתן למצוא שלל הפעלות לימי הולדת אך החשוב מכל זה למצוא פעילות בהתאם לגיל הילד. אם מדובר בילד בגיל הרך, הרי חשוב מאד לבחור הפעלה בה הילדים מסביב ייהנו. אם מדובר בבנות החוגגות יום הולדת ואוהבות איפור הרי סדנת איפור תהיה מתנה נפלאה ליום ההולדת. מנגד, אם הילדים חובבים פעילות ספורטיבית הרי ניתן לבחור אטרקציה הכוללת פעילות ספורטיבית.

 

תכננו היטב את האירוע

בין אם מדובר בהפעלה ספורטיבית או בכל רעיון אחר כדאי להיערך היטב לחגיגות יום ההולדת ולהתכונן היטב. תכנון יסודי ונכון יבטיח את ההנאה. הקפידו לעבור שוב ושוב על רשימת המוזמנים על מנת שאף אחד לא יחסר.

 

הקפידו לבחור אוכל בהתאם לקהל המוזמנים

אוכל מהווה חלק חשוב בחגיגות יום הולדת ולכן יש לדאוג לאוכל וכיבוד שילדים אוהבים. כיום ניתן לרכוש מגוון עוגות לחגיגת יום הולדת.

 

דאגו לקשט את המקום

נוסף על כך, דאגו לקשט את המקום. אם מדובר  ביום הולדת הכולל קונספט כלשהו הרי יש לוודא כי המפעיל דאג לכל הציוד

 

הקפידו לערוך סקר מקיף

על מנת לערוך חגיגה בלתי נשכחת חשוב מאד לערוך סקר מקיף במטרה למצוא את המפעילים הטובים ביותר ,כאלו שיהפכו את יום ההולדת לבלתי נשכח. בדקו עם חברים או קרובי משפחה אשר חגגו יום הולדת לילדיהם לא מזמן ושאלו אותם אודות המפעילים והאטרקציות השונות במטרה לבחון את הנושא בצורה המקיפה ביותר.

 

הקשיבו לילדים

לאחר התייעצות עם קרובים או חברים הקשיבו לילדים. בסופו של דבר, הילדים שלכם יודעים בדיוק מה הם רוצים ולכן חשוב להקשיב להם.