מאמרים

קוסם למבוגרים

מחפשים את האטרקציה המובילה ביותר ליום הולדת? מה דעתכם על קוסם למבוגרים? אמנם נהוג לקשר בין קסמים ואירועים המיועדים לילדים, אבל בשנים האחרונות ניתן לראות יותר ויותר קוסמים למבוגרים. קוסמים למבוגרים יכולים להיות רעיון מקורי ביותר היות וכולם נשארים בתדהמה לאחר צפייה בקסם.

 

ההבדל בין קוסם למבוגרים לבין קוסם לילדים

אם חשבתם כי קוסם למבוגרים מבצע את אותם טריקים כמו קוסם לילדים, הרי אין זה נכון. קוסם המגיע להופעה בפני מבוגרים מודע לכך כי קיים קושי רב להרשים מבוגרים ולכן אין באפשרותו לשלוף שפנים מהכובע אלא להתאמץ קצת יותר. הקוסם יודע כי הוא מגיע לעולם המבוגרים ולכן עליו להתאים את תוכנית הערב לקהל מבוגרים.

 מה למשל? קסמים הכוללים טלפתטיה או מופע קלוז אפ בו הקוסם מזמין מישהו מהקהל ומבצע איתו קסם מיוחד שאינו ידוע לקהל. כך ביכולתו של הקוסם לסחוף אחריו את קהל המבוגרים ולהפוך את הערב לבלתי נשכח.

 

מתי יש להזמין קוסם למבוגרים

ידוע לכל כי קוסם לילדים מזמינים במסיבות יום הולדת הרי קוסם עבור קהל מבוגרים ניתן להזמין לאירועים שונים החל מאירועים עבור צוותים בעבודה או אירוע אינטימי יותר כמו חגיגת יום נישואין. למעשה ניתן להזמין את הקוסם לשלל אירועים על מנת להפוך את האירועים למיוחדים ביותר ולאפשר לקהל חוויה מיוחדת ביותר.

 

חוויה קוסמית אדירה

קוסם המבצע קסמים לקהל מבוגרים פונה לקהל מתחילת המופע וכך ביכולתו של הקהל להתחבר לחוויה הייחודית. מדובר במופע חוויתי ביותר שהדרך הטובה ביותר היא להזמין את הקוסם ולצפות במופע. במסגרת המופע ניתן לראות קסמים שלא חשבתם עליהם. מופע לציבור המבוגרים כולל הומור המשלב בין הפתעה וריגוש.

 

ברוכים הבאים לעולם הקסמים

ברוכים הבאים לעולם הקסמים. בו כל קסם רק מגביר את התדהמה של רבים ומאפשר להם להיכנס לעולם בלתי מוכר עבורם. על כן ניתן לומר כי קוסם לציבור המבוגרים תורם רבות לכל אירוע ומאפשר לקהל להתנתק לכמה שעות משגרת יומם לטובת שלל משימות המצריכות לאמץ את המחשבה ולהרחיב את התודעה באמצעות קסמים שונים.