מאמרים

קוסם בירושלים

אם אתם מחפשים קוסם בירושלים, כדאי להתחיל בבירורים מקיפים לגבי תוכן המופע שהוא מציע לכם תמורת סכום נאה. רצוי כמובן לבחור בקוסם בעל ניסיון ומוניטין אבל יש לשמור על מגבלות התקציב שלכם ולא לחרוג ממנו עבור אירוע חד פעמי. כאשר מחפשים קוסם בירושלים צריך ראשית להביא בחשבון מהו גיל הצופים במופע שלו ולהתאים להם את התכנים.  אין דין אירוע משפחתי מצומצם או גדול, כדין מופע בקייטנה.

 

קודם הגיל אחר כך התרגיל

אז אחרי שביררנו מהו גיל המשתתפים בהופעת הקוסם נשב איתו ונתאים את המופע לקהל היעד. קוסמים מיומנים שולטים במגוון רחב של טריקים ויודעים להתאים אותם לצופים. בדרך כלל החלוקה נעשית לפי 2 או 3 קבוצות גיל, כלומר ילדים עד גיל 9-10, ומעל גיל זה. לילדים הקטנים יותר מומלץ להראות את הקסמים הבסיסיים כמו אש, סכינים, מטפחות בלונים ועוד, ולגדולים אפשר גם להוסיף מופעי טלפתיה, קריאת מחשבות כיפוף כפיות וכו'. 

 

ישנם קוסמים שגם מלמדים את הילד לעשות קסם בכוחות עצמו, ללא ספק תוספת חשובה שמוסיפה לשמחה, אבל חשוב להחליט אם תוספת כזו מתאימה לחוגג או שהיא עלולה לגרום לו מבוכה וצער. אם מדובר בקבוצה ולא בחתן שמחה ספציפי, אולי עדיף לוותר על הרעיון כדי לא להפלות לטובה את אחד הילדים ולגרום עוגמת נפש לחבריו.

 

גם הפעלות נוספות אפשריות

כאשר מחפשים קוסם בירושלים, אפשר למצוא גם אחד שמעניק חוויות נוספות לחוגגים. רבים מהקוסמים מציעים גם הפעלות אחרות כדי לשדרג את האירוע. אלה תלויות כמובן במיומנות של הקוסם, בגיל החוגגים ובאופי הקהל. אפשר לתאם עם הקוסם פעילויות נוספות כמו הרקדות, משחקי בינגו נושאי פרסים, מופע סטנד אפ, חיקויים,קריוקי, משחקים היתוליים חידונים, ועוד ועוד. העיקר לשמור על מצב רוח טוב לאורך כל המופע ולדאוג להנאה מתמדת. אופי הערב ייקבע כמובן על פי דרישת הלקוח ויותאם לסגנון המבוקש, בהתחשב בגיל החוגגים ובאופיים. בחלק מהמקרים ניתן אפילו לסכם על הפעלות בלבד, אם מחליטים שהקהל לא יבין את הקסמים המוצעים לו וכך למנוע עוגמת נפש מצידו של הקוסם.