מאמרים

מופע קסמים

בשנים האחרונות ניתן לראות את השינוי אשר חל בתחום בקרב מופע קסמים לילדים. הילדים של היום זקוקים לגירוי מיידי ולכן חשוב מאד לבחור עבורם קוסם מקצועי

 

היכן תמצאו קוסם מקצועי

אם בעבר היה ניתן למצוא קוסם באמצעות התייעצות עם חברים או קרובי משפחה, הרי כיום ניתן לחפש קוסמים באינטרנט. קוסמים רבים הבינו כי אתר אינטרנט מהווה כרטיס ביקור ולכן משקיעים כיום באתר מיוחד בו ניתן לראות סרטונים ולהתרשם מהיכולות המקצועיות.

 

 שימו לב כי הסרטון מתאים לקהל היעד

בשעה בה אתם צופים בסרטון חשוב להתאים את הסרטון לקהל היעד. אם מדובר במופע לילדים בני 4 או ילדים בני 10 התוכן צריך להתאים להם.

 

בצעו סקר בנושא המחיר

בדומה לבעלי מקצוע אחרים, גם קוסמים מציעים מחירים שונים על עבודתם ולכן חשוב מאד לבחון את ההיצע בטרם קבלת ההחלטה על מנת לא להגיע למצב בו אין לכם יכולת לעמוד בתשלומים.

  

לא רק לילדים

אם חשבתם כי קוסם מגיע אך ורק לימי הולדת של ילדים, הרי טעיתם. בשנים האחרונות ניתן לראות לא מעט קוסמים המופיעים בפני מבוגרים ומשלבים טריקים ידועים.

 

 הקפידו להגיע לפגישה מקדימה

אם אתם מתכננים מופע ליום הולדת, הרי חשוב מאד להגיע לפגישה מקדימה עם הקוסם על מנת ליידע אותו בפרטים שונים כמו למשל היכן המופע יתרחש, כמות המוזמנים וכמובן גילאים. קיימת חשיבות רבה ליידע את הקוסם כך שהמופע יהיה מותאם לקהל. ילדים קטנים לא ממש ישמחו לגלות כי במופע שלהם ינסו לנסר לאחד מילדיהם את היד.

 

 שאלו את הקוסם אודות הניסיון

במסגרת הפגישה עם הקוסם הקפידו לשאול אותו על הניסיון שיש לו במופעים. נוסף על כך שאלו אותו האם יש לו ניסיון במופע לילדים או מבוגרים. שאלו אותו כיצד המופע מתבצע והאם הוא משתף את קהל היעד בקסמים שלו.

 

 ריכוז תשומת הלב בחוגג

בין אם מדובר על קוסם לילדים או קוסם למבוגרים, עליו לתת את הדגש בהופעה על חוגג האירוע.  התמקדות באדם החוגג אירוע תאפשר לקוסם לבצע את הקסמים השונים בהתאם לתחומי העניין של אותו אדם.